O nas

Czym jest
Be a star WOLFKEEPER ACADEMY?

BE A STAR WOLFKEEPER ACADEMY to skrojona na miarę profesjonalna szkółka bramkarska dla dzieci, młodzieży oraz bramkarzy grających w piłce seniorskiej bez względu na przynależność klubową.

Naszym pragnieniem jest współpraca z macierzystymi klubami zawodników, jeszcze bardziej podnosząc ich umiejętności.

W treningach bramkarskich może uczestniczyć każdy zawodnik. Jednostka treningowa jest dostosowana do poziomu i umiejętności bramkarzy, przy ciągłej współpracy z klubami w których na co dzień grają nasi podopieczni.

Co to znaczy być bramkarzem?

System szkolenia powstał po wielogodzinnych rozmowach i konsultacjach z wybitnymi trenerami oraz obserwacjach i stażach w polskich i zagranicznych akademiach. Wiedza takich ludzi jak m.in. Krzysztof Dowhań, „Góru” polskich trenerów, czy Peter Rasch, trener bramkarzy Akademii Hanover 96, pozwoliła nam stworzyć idealny model szkolenia bramkarzy dostosowany do warunków i predyspozycji trenowanych przez nas zawodników.

Oprócz przygotowania fizycznego i technicznego bardzo ważnym aspektem, na który zwracamy ogromną uwagę w szkółce, jest przygotowanie mentalne. Zdajemy sobie bowiem sprawę, iż kwestia psychologiczna jest jednym z najważniejszych ogniw tworzących kompletnego bramkarza.

Dzisiejsze wymagania gry to perfekcyjna gra bramkarza nogami i dlatego naszym partnerem jest najlepszy na świecie system szkolenia Coerver Coaching. Dzięki tej metodologii nasi bramkarze grają nogami pewnie i odważnie jako 11 zawodnik. Bramkarz jest bowiem integralną częścią zespołu.

WOLFKEEPER to coś więcej…

BE A STAR WOOLFKEEPER ACADEMY to także trenerzy, którzy pracują według specjalnie stworzonego systemu WOLFKEEPER PERFECTION METHOD, czyi najlepszych światowych wzorców szkoleniowych. W naszym Teamie są, były zawodnik klubów ekstraklasy i fantastyczny fachowiec trener Piotr Wojdyga, młody, gniewny i zdeterminowany profesjonalista trener Jakub Dębiec, trener Kamil Wilk oraz trener przygotowania motorycznego, psycholog oraz dietetyk.

Nasi podopieczni są monitorowani, a ich postępy zapisywane i analizowane, wszystko po to, aby stworzyć BRAMKARZA IDEALNEGO.
NADCHODZI TWÓJ CZAS… Zdobywaj z nami piłkarskie szczyty i zostań częścią WIELKIEGO BRAMKARSKIEGO PROJEKTU!!!

„NA SZCZĘŚCIE NA BOISKU TRZEBA ZAPRACOWAĆ NA TRENINGU
CZEKAMY NA CIEBIE – ZAPRASZAMY CHŁOPCÓW I DZIEWCZYNKI

BE A STAR WOLFKEEPER ACADEMY

Partnerzy