Sponsorzy

meble

Najpiękniejsze meble

Firma Jerry Najpiękniejsze Meble istnieje na rynku od 1996 roku. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą zajmującą się transportem ładunków przestrzennych, kompleksową sprzedażą mebli oraz fachowym doradztwem w zakresie projektowania i aranżacji wnętrz. Nasz transport dociera do wszystkich krajów środkowej Europy. Zapewniamy pełną obsługę w zakresie logistyki i spedycji.

www.najpiekniejszemeble.com

jmdi

JMDI

Firma JMDI jest niezależnym dostawcą telewizji, internetu i telefonii stacjonarnej na terenie Warszawy i jej okolic. Świadczenie usług rozpoczęliśmy w 2002r.
Jesteśmy firmą z wyłącznie polskim kapitałem. Usługi dostarczamy poprzez naszą własną infrastrukturę, zaawansowaną sieć światłowodową, rozwijaną na terenie Warszawy oraz w okolicznych miejscowościach. Z usług JMDI korzysta już ponad 14 000 odbiorców indywidualnych oraz firm.

www.jmdi.pl

golden

Goldenmed

Zapraszamy do Centrum Medycznego Goldenmed ul. Odkryta 4 Warszawa – Białołeka.
To nowo wybudowana, prywatna placówka o szerokim zakresie usług medycznych.
Więcej informacji na:

Partnerzy

coerver

Coerver Coaching

Coerver® Coaching to znany na całym świecie system szkolenia inspirowany wiedzą holenderskiego trenera Wiela Coervera. Program opracowany został w 1984 przez Alfreda Galustiana i gwiazdę Chelsea – Charlie Cooke’a.

www.coerver.pl

carolina

Carolina Medical Center

Carolina Medical Center to jeden z najnowocześniejszych prywatnych ośrodków leczenia ortopedycznego w Europie, należący do Grupy LUX MED – lidera rynku usług medycznych w Polsce. Zapewniamy najwyższy standard opieki medycznej dzięki dostępowi do najnowszych technologii, komfortowym warunkom leczenia i przede wszystkim pełnemu zaangażowaniu wysoko wykwalifikowanych, doświadczonych lekarzy i fizjoterapeutów.

www.carolina.pl

radio

Radio Zet

Jedna z największych rozgłośni radiowych w Polsce.

www.radiozet.pl

hutnik

Hutnik Warszawa

Hutnik Warszawa w pierwszych rozgrywkach ligowych występował w 1956 roku, w C Klasie Warszawskiego Okręgu Związku Piłki Nożnej (WOZPN), pod nazwą Koło Sportowe Z.S. [Zrzeszenie Sportowe] Stal Huta Warszawa.
Oficjalne powstanie klubu nastąpiło 21 kwietnia 1957 i Hutnik nie musiał występować od C Klasy, lecz był kontynuatorem zespołu z 1956 roku.

www.hutnikwarszawa.pl

Przyjaciele

agape

Agape Białołęka

www.agapebialoleka.waw.pl

tal

UKS Talent Białołęka

UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY TALENT BIAŁOŁĘKA został powołany do życia we wrześniu 2009 r. Stowarzyszenie powołali do życia nauczyciele, rodzice oraz uczniowie Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi Nr 342 Im. J.M. Szancera w Warszawie w odpowiedzi na olbrzymie zainteresowanie uczniów szkoły treningami zapaśniczymi , które od marca 2008 r. były realizowane w placówce w ramach programu Sportowy Talent. Klub kieruje swoją ofertę głównie do uczniów szkoły przy ul. Strumykowej , dopasowując godziny treningów poszczególnych grup do planu lekcji.

www.zapasybialoleka.pl

basfa

Be a star football academy

Powstała w maju 2011 roku BE A STAR Football Academy stawia sobie za zadanie Tworzenie piłki nożnej, a nie tylko jej Odtwarzanie. Celem akademii jest propagowanie i zaszczepienie zdrowego i sportowego stylu życia oraz wszechstronny rozwój młodych osobowości w szczególności ukierunkowany na piłkę nożną. Nasze motto „Tylko najlepsze jest wystarczająco dobre” powoduje, iż w codziennej pracy zawieszamy sobie poprzeczkę wysoko. Dzięki temu stale jesteśmy głodni tworzenia jakości i profesjonalizmu w naszych działaniach a co za tym idzie zwiększenia skuteczności realizacji celów pracy całej Akademii.

wilcz

Wilczki

„Wilczki” są sekcją piłkarską Be a Star Football Academy, w zajęciach której mogą brać udział zarówno chłopcy jak i dziewczynki powyżej 3 roku życia. Jej głównym zadaniem jest dbanie o wszechstronny rozwój swoich podopiecznych. Dzieci w naszej szkółce oprócz sprawności fizycznej rozwijają również sferę psychiczną i intelektualną a w czasie zajęć zwracana jest duża uwaga na kwestie wychowawcze.

www.wilczki.com